O nas

Beauty Expert to gabinet kosmetyczny oferujący usługi z zakresu manicure tytanowego, hybrydowego, żelowego , pedicure, pedicure leczniczego, wizażu, masażu relaksacyjnego i przede wszystkim kosmetologii specjalistycznej. Od roku 2019 w ofercie naszych usług pojawiły się kluczowe zabiegi na miarę osiągnięć kosmetologii XXI. Wykonujemy depilację laserową urządzeniem Light Sheer Duet – najskuteczniejszym i najlepiej przebadanym sprzętem do epilacji na Świecie, o czym świadczą: efektywność i liczne nagrody (np. najbardziej prestiżowe odznaczenie - Laur Kosmetologii 2014 i 2015 roku). Decydując się na zabiegi w naszym gabinecie, maja Państwo pewność, że są one wykonane przez personel mający certyfikowane przeszkolenie, upoważniające do pracy na sprzęcie medycznym. Przechodząc je dołączyłyśmy do grona specjalistów depilacji laserowej, których na Świecie jest w sumie tylko pięć tysięcy osiemnastu. Ponadto wykonujemy zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej, oczyszczania wodorowego i elektroporacji. Są to zabiegi innowacyjne o dużej skuteczności oddziaływania biologicznego na skórę, stanowią doskonałą alternatywę dla osób, które nie chcą zbyt szybko sięgać po wypełniacze lub toksynę botulinową, mają problemy z bliznami, rozstępami, wiotkością skóry.
Beauty Expert, to coś więcej niż zwykły gabinet kosmetyczny. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa wizyta u Nas, przyniosła nie tylko oczekiwaną poprawę wyglądu, lecz również w znaczący sposób przyczyniła się do polepszenia samopoczucia. To miejsce, w którym można zapomnieć o codzienności, zrelaksować się i w pełni cieszyć się widocznymi efektami naszej pracy. Tu nie ma przypadkowości. Zawsze jesteście w rękach osób, które kochają swoją pracę, ale przede wszystkim posiadają rzetelną wiedzę i potrafią pomóc. Ciągle podnosimy nasze kwalifikację, podążamy za nowościami, o czym świadczy bogata oferta gabinetu, najwyższej jakości kosmetyki i odznaczenia Instytutu Badań Konsumenckich , które otrzymałyśmy zarówno w roku 2018 jak i 2019. Widniejemy w serwisie polecanych salonów kosmetycznych https://swiaturody.com/ i Clarena Beauty Salon Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do naszego ” klonowego zacisza”. To nam zależy na tym, żeby wizyta u Nas przyniosła nie tylko oczekiwaną poprawę wyglądu, ale również wpłynęła pozytywnie na stan ducha. Jesteśmy dla Ciebie i potrafimy pomóc.
Poznaj

Nasz zespół

Aleksandra Węgrzyn

mgr kosmetologii


Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia I i IIstopnia i Studium farmaceutycznego we Wrocławiu. Specjalista laseroterapii( depilacji laserowej) i obsługi inwazyjnych sprzętów kosmetycznych i medycznych. Posiadam uprawnienia podologiczne ( usuwanie hiperkeratoz, odcisków, modzeli).Od lat pracuję w gabinecie kosmetycznym jako kosmetyczka, w którym mam możliwość doskonalenia swoich umiejętności.

Wybór zawodu nie był przypadkowy. Od dawna fascynowała mnie dziedzina nauki, która jest pomostem między dermatologią i farmakologią. Ciągle wzbogacam swoją wiedzę. Ukończyłam liczne szkolenia, które pozwalają mi w rzetelny sposób wykonywać zawód, który jest moją pasją. Zabiegi dobieram zawsze indywidualnie do potrzeb skóry . Skutecznie wspieram pielęgnacje skór osób borykających się z problemami dermatologicznymi (AZS, trądzik różowaty, trądzik młodzieńczy, acne trada,łuszczyca). Posiadam kwalifikacje pozwalające mi na prowadzenie zabiegów u osób w trakcie chemii i radioterapii.

Jeśli do tej pory sądziłeś, że zabiegi kosmetyczne niewiele dają, lub jeśli wcześniejsze doświadczenia, sprawiły, że zraziłeś się do odwiedzania tego typu gabinetów, powinieneś odwiedzić Beauty expert.

To właśnie mi zależy na tym, aby Ci pomóc. Odwiedź nasz nasz gabinet kosmetyczny w Bierutowie (zerknij tu) i sam się o tym przekonaj!


Kinga Wegrzyn-Kanak

 


Z wykształcenia mgr filologii polskiej, z zamiłowania wizażystka i stylistka paznokci. Specjalista laseroterapii (depilacji laserowej).

Ukończyłam w Krakowie szkołę Art Visage i Stylizacji ASP Krystyny Łęczyńskiej. Biorę udział w licznych szkoleniach, które pozwalają mi doskonalić umiejętności z zakresu makijażu i stylizacji paznokci .Jako jedna z pierwszych manicurzystek w Polsce wprowadziłam do gabinetu innowacyjną i niszową do dzisiejszego dnia metodę stylizacji, jaką jest manicure tytanowy

W makijażu nie znoszę przerysowania. Cenię minimalizm i naturalność, podkreślanie naturalnych wdzięków kobiet, a nie ich zamalowywanie i ukrywanie pod ciężkimi makeup - ami.

Od lat prowadzę gabinet, w którym zdobywam doświadczenie i sympatię klientów.

Uświadamiam kobietom, że nie tylko ubiór i dobra fryzura sprawiają, że wyglądamy dobrze. Tak naprawdę najważniejszy jest czas, poświęcony na pielęgnację naszego ciała, to zadbana skóra, wypielęgnowane dłonie są naszą największą ozdobą, naszą wizytówką.